SEO Hizmeti - 35Dijital

Başarı, Google aramalarındaki ilk sıralarda saklı!

35Dijital’den SEO hizmeti almak, Google aramalarında ilk sayfada yer almak demek.

SEO Hizmeti

SEO Markanız İçin Neden Olmazsa Olmaz?

Arama motorlarında her gün 8,5 milyar arama yapılıyor. Aramalarda üst sıralarda yer alan markalar ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine daha hızlı ve etkin şekilde ulaştırıyor. Google aramalarında en üst sıralarda yer almak ve başarınızı dijitalin gücüyle artırmak için SEO!

SEO İçerikten Fazlasıdır!

Başarılı SEO çalışması bir web sitesinin teknik alt yapısında başlar. En iyi içerik dahi ancak arama ve dizine ekleme aşamalarına yönelik olarak yapılan optimizasyon çalışmaları ile görünür olur. Başarılı SEO için profesyonel yazılımcıların dokunuşu şarttır!

SEO Hizmeti

TEKNİK SEO

Web sitenizin teknik açıdan arama motorları ile entegrasyonunu sağlarız. “Tarama” ve “dizine eklenme” aşamalarına yönelik optimizasyon geliştiririz.

İÇERİK SEO

Doğru bilgiyi, güçlü anahtar kelimeler ile örerek yaratıcı ve etkili içerikler yaratırız. Markanızı Google algoritmaları ile uyumlu olarak tanıtırız.

SİTE İÇİ SEO

Web sitenizin tüm sayfalarında title, description, görsel, içerik ve URL optimizasyonu gerçekleştirir, içten dışa iyileşme sağlarız.

SİTE DIŞI SEO

Otoriter ve yetkin siteler aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz referans link çalışmaları ile sayfanızın algoritmik otoritesini artırırız.

SİTE HIZLANDIRMA

Teknik güncelleme ve optimizasyon çalışmaları ile web sitenizi hızlandırırız. Müşterilerinizin dijital kimliğiniz ile olan deneyimini zirveye taşırız.

SEO RAPOR HİZMETİ

Tüm ilerleme süreçlerini aylık olarak raporlar, bu raporları analiz ederek güncel ve etkin hizmet sunarız. Sizinle tüm adımları şeffaf olarak paylaşırız.

%

Web deneyimi %93 oranında arama motorunda başlar


%

İnsanların %75’i Google’da ikinci sayfaya geçmez


50 M $

SEO endüstrisinin değeri 2023’te 50M $’ın üzerinde (Globalde)

SEO Hizmetimiz ile Size Neler Kazandırırız?

googlede-ust-sirada-ol

1-Her zaman en üst sırada yer alırsınız!

Google aramalarında üst sıralarda yer alır, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ulaşırsınız.

googlede-ust-sirada-ol

2-Reklam giderleriniz düşer, başarınız yükselir!

Organik ziyaretçi sayınızın artmasıyla birlikte minimum reklam bütçesi ile maksimum ziyaretçiye ulaşırsınız.

googlede-ust-sirada-ol

3-Rakiplerinizi geride bırakırsınız!

Etkin SEO hizmeti alarak rakipleriniz arasında fark yaratırsınız. İlk tıklanan sizin siteniz olur, siz kazanırsınız.

googlede-ust-sirada-ol

4-Stratejinizi analizlere göre güncellersiniz!

SEO analizleri size web sitenizin güncel ihtiyaçlarına yönelik ipucu verir. Böylece ihtiyaca hızla cevap verir, zirvedeki yerinizi korursunuz.

Paketlerimiz

Başlangıç

2 Adet Anahtar Kelime

3 Özgün Makale

3 Adet Backlink

Hemen Teklif Al

Popüler

4 Anahtar Kelime

14 Özgün Makale

10 Adet Backlink

İç SEO Analiz Raporu (Semrush + SE Ranking)

Hemen Teklif Al

Gelişmiş

7 Anahtar Kelime

25 Özgün Makale

Zararlı Backlink Temizliği (Disavow)

Backlink Raporu (Semrush)

İç SEO Analiz Raporu (Semrush + SE Ranking)

Hemen Teklif Al

Uzaya Çıkan Yolculuğa Var Mısın?

Hemen Tıklayın Tanışalım

TIKLAYIN TANIŞALIM !

Sıkça Sorulan Sorular

SEO, kısaca arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilir. Web sitenizin arama motorlarında daha fazla görünür olması ve buna bağlı olarak organik trafiğinizin artması için yapılır. Google gibi önemli arama motorlarında yüksek sıralama elde etmek için yapılan çalışmaların tamamına SEO adı veriliyor. Bu çalışmalar; hedef kitlenize ulaşmak, görünür olmak, trafik ve ziyaretçi sayısını arttırmak, dönüşüm oranlarını arttırmak için oldukça önemlidir. Tüm bu unsurlar marka bilinirliğinize önemli katkılar sağlamaktadır.

SEO hizmetinde web siteniz için ihtiyaç ve hedef odaklı bir strateji geliştiriyoruz. Bu hizmette aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriyoruz:

  • Anahtar Kelime Araştırması
  • Anahtar Kelime Analizi
  • İçerik Optimizasyonu
  • İçerik Stratejisi
  • Teknik SEO Çalışmaları
  • On-Page (Sayfa İçi) SEO Çalışmaları
  • Off-Page (Sayfa Dışı) SEO Çalışmaları
  • Backlink Stratejileri
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı kalarak uygun yöntemlerle stratejinizi oluşturuyor ve uyguluyoruz.

SEO çalışmalarının sonucu uzun vadelidir. Çoğu durumda sonuçları görmek ve ölçümlemek için birkaç ay gerekir. İlk aşamada sıralama değişimleri, trafik artışı ve daha fazla görüntüleme gibi geri dönüşler görülse de net sonuçları daha uzun vadede alabilirsiniz. Uzun vadede istikrarlı ve sürdürülebilir bir sonuç için SEO çalışmalarının sürekli olarak yürütülmesi gerekir.

Bize Sormak İstediğin Başka Soru mu Var?

Blog

Seo Uzmanı
Seo Nedir Ne işe Yarar
SEO Kontrol Listesi

5 ADIMDA BAŞARILI SEO ÇALIŞMASI NASIL YAPILIR?

1- Teknik Analiz ve Rakip Araştırması

Web platformunuzun site içi ve site dışı optimizasyon kurallarına uygunluğunu test edin; mimari yapısını ve SEO açısından performansını değerlendirin. Gerekli teknik güncellemeleri gerçekleştirin. Rakip sitelerin performans özelliklerini de mutlaka göz önünde bulundurun.

2- Anahtar Kelime Analizi

Google’da indeks almak ve hedef kitleniz ile tam eşleme yapmak üzere sektörünüze, ürün ve hizmetlerinize yönelik anahtar kelime araştırması yapın. Hedef kitlenizin güncel olarak aradığı kelime ve kavramları belirleyin, trendler ile entegre bir işleyiş yaratın.

3- İçerik Geliştirme

SEO içeriklerinin yalnızca anahtar kelime kullanımından ibaret olmadığının bilincinde olun, sektörünüz özelinde bilgi sahibi içerik yazarları ile çalışın. Paylaşım trendi yüksek, ilgi çekici ve SEO uyumlu içerikler yaratarak ziyaretçilerinizin web sitenize bağlılığını artırın.

4- Backlink ve İnternet Reklamcılığı

Yarattığınız etkili içeriklerin daha geniş kitlelere ulaşması için backlink’lerin gücünden faydalanın. İnternet reklamlarını ise etkin bütçe planlaması ile yönetin. Sitenizin ilgili olabilecek tüm mecralarda görünürlüğünü sağlayın, gerekli teknik yönlendirmeleri yapın.

5- Raporların Gücünü Keşfedin, Güncel Kalın!

SEO çalışmalarınızın sonuçlarını analiz edin. Aylık olarak raporlama yapın ve stratejinizi her ay gözden geçirin, gerekli noktaları güncelleyin. Unutmayın; dijital hız sever!